Parametre

Luxusná hliníková lamelová pergola zabezpečuje zastrešenie, tienenie a regulovanú ventiláciu vašej terasy. Konštrukcia je navrhnutá v minimalistickom dizajne s rovnou strechou a pravými uhlami.

Pergola je vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny s komponentami z nehrdzavejúcej ocele, čím je garantovaná jednak odolnosť voči vonkajším vplyvom počasia a korózii, ale aj veľmi dlhá životnosť pergoly.

Lamelová
Slnko

Vďaka otočným lamelám umožňuje regulovať teplotu a intenzitu slnečného žiarenia. Jemne pootvorenými lamelami odvádza teplý vzduch preč, vďaka čomu zostáva vaša terasa príjemne chladná aj počas letných horúčav.

Lamelová
Dážď

Pri úplnom uzavretí lamiel pergola vďaka dômyselnému tvaru strešných profilov spoľahlivo chráni pred dažďom a voda z lamiel je odvádzaná do obvodového profilu cez nosný stĺp preč.

Lamelová
Sneh

Lamely modelu majú vysokú nosnosť a nerobí im problém ani väčšia snehová pokrývka. Konkrétna záťaž záleží od veľkosti pergoly a dĺžky lamiel, no orientačne ide o 60 až 90 kg/m2.

Lamelová
Vietor

Pergola vďaka svojej robustnej konštrukcii a pevným hliníkovým lamelám s uzavretým profilom výborne odoláva aj silným nárazom vetra.

Lamelová
Svetlo

Pergolu je možné doplniť o integrované led osvetlenie, ktoré je rovnako ako motor pergoly ovládané diaľkovým ovládaním.

Elektrický

Lamely sa naklápajú mechanicky pomocou elektromotoru a diaľkového ovládania. Model je možné integrovať so smart-home systémami.

Farby

Farba konštrukcie a lamiel je voliteľná zo vzorkovníka RAL. Možnosťou je aj nefarbený eloxovaný hliník. Štandardné farby sú antracitová (RAL 7016), svetlo šedá (RAL 7035), biela (RAL 9010) a hliníkovo biela (RAL 9006)

Detail

Pergolu je možné doplniť o externé rolety , vhodné pre bočné tienenie pred slnkom, dažďom, vetrom, ale aj pre vytvorenie súkromia.

Pergolu je možné doplniť posuvným skleným systémom VG17 alebo panoraview, a takto ju premeniť na zimnú záhradu.

Ďalšie informácie