Parametre

Sofistikovaná sťahovacia pergola s netradičnou možnosťou sťahovať strechu smerom nahor, čím sa líši od klasických pergol. Výhodou modelu je, že bol navhrnutý tak, aby sa jednoducho itegroval do už existujúcich konštrukcií.

Metaform Top Star
Slnko

Odolný kanvas z PVC vám zabezpečí ochranu pred silnými slnečnými lúčmi počas horúcich letných mesiacov. Posuvný zaťahovací mechanizmus vám kedykoľvek umožní si terasu a interiér prežiariť slnkom.

Metaform Top Star
Dážď

Vodeodolný kanvas zabezpečí spoľahlivú ochranu pred dažďom.

Metaform Top Star
Sneh

Model top star dokáže zabezpečiť aj ochranu pred snehom no jeho primárnou úlohou je ochrana pred slnkom a dažďom.

Metaform Top Star
Vietor

Tento model odoláva bez problémov sile vetra okolo 60 – 70 km/h.

Metaform Top Star
Elektrický

Posuvný systém pergoly je poháňaný elektromotorom Somfy, ovládaným diaľkovým ovládaním. Model je jednoducho integrovateľný so smart-home systémami.

Metaform Top Star
Farby

Farba konštrukcie je voliteľná zo vzorkovníka RAL. Štandardné farby konštrukcie sú biela (RAL 9016), béžová (RAL 1013) a hnedá caravan (RAL 521). Štandardné farby PVC kanvasu sú biela (RAL 9016), béžová (RAL 1013), hnedá (RAL 1019), modrá (RAL 5024) a šedá (RAL 9018). Ďalšie farby sú za príplatok.

Detail

Metaform Top Star

Pergolu Top Star je v závislosti od typu nosnej konštrukcie možné doplniť o externé rolety, napr. iZipscreen, vhodné pre bočné tienenie pred slnkom, dažďom, vetrom, ale aj pre vytvorenie súkromia.

Pergolu Top Star je v závislosti od typu nosnej konštrukcie možné doplniť posuvným skleným systémom VG17 alebo panoraview, a takto ju premeniť na zimnú záhradu.

Ďalšie informácie