Parametre

Model Arc vychádza z modelu Pergola Flat, no narozdiel od tohto modelu ponúka klientovi zaujímavú oblúkovú strechu. Tento model je ideálny pre reštaurácie a hotely. Umožňuje vytváranie zaujímavých riešení pri samonosnej konštrukcii. Odolná hliníková konštrukcia zaručí vašu pohodu a bezstarosnosť v každom počasí.

Pergola Arc
Slnko

Odolný kanvas z PVC vám zabezpečí ochranu pred silnými slnečnými lúčmi počas horúcich letných mesiacov. Posuvný zaťahovací mechanizmus vám kedykoľvek umožní si terasu a interiér prežiariť slnkom.

Pergola Arc
Dážď

Vodeodolný kanvas zabezpečí spoľahlivú ochranu pred dažďom a integrovaný systém odvedie vodu na trávnik alebo do kanalizácie. Pre správnu funkčnosť vyžaduje model inštaláciu so 7 a viac stupňovým sklonom strechy.

Pergola Arc
Sneh

Model Arc dokáže zabezpečiť aj ochranu pred snehom. Väčšia snehová pokrývka však už predstavuje problém a kanvas je potrebné zatiahnuť, alebo terasu pre celoročné využitie vyhrievať.

Pergola Arc
Vietor

Pergola Arc sa vďaka svojej robustnej konštrukcii vyznačuje extrémnou odolnosťou voči silnému vetru. Výrobca testoval model vo vetre do 117 km/h.

Pergola Arc
Svetlo

Pergolu je možné doplniť o integrované led osvetlenie, ktoré je rovnako ako motor pergoly ovládané diaľkovým ovládaním

Elektrický

Posuvný systém pergoly je poháňaný elektromotorom Somfy, ovládaným diaľkovým ovládaním. Model je jednoducho integrovateľný so smart-home systémami.

Farby

Farba konštrukcie je voliteľná zo vzorkovníka RAL. Farba PVC kanvasu je štandardne voliteľná z dvoch základných farieb - šedej a vanilkovej. Za príplatok je možné vybrať ktorúkoľvek farbu z ponuky výrobcu kanvasu Serge Ferrari.

Detail

Pergola Arc

Pergolu Arc je možné doplniť o externé rolety, napr. iZipscreen, vhodné pre bočné tienenie pred slnkom, dažďom, vetrom, ale aj pre vytvorenie súkromia.

Pergolu Arc je možné doplniť posuvným skleným systémom VG17 alebo panoraview, a takto ju premeniť na zimnú záhradu.

Ďalšie informácie