Parametre

Svojim čistým dizajnom sa hodí takmer ku každému domu a na každú terasu. Odolná hliníková konštrukcia zaručí vašu pohodu a bezstarosnosť v každom počasí.

Pergola Avangarde
Slnko

Odolný kanvas z PVC zabezpečuje vynikajúcu ochranu pred slnkom. Posuvný zaťahovací mechanizmus vám kedykoľvek umožní chrániť terasu pred silnými slnečnými lúčmi počas horúcich letných mesiacov, alebo naopak si terasu a interiér prežiariť slnkom počas chladnejších dní v roku.

Pergola Avangarde
Dážď

Vodeodolný kanvas zabezpečí spoľahlivú ochranu pred dažďom a integrovaný systém odvedie vodu na trávnik alebo do kanalizácie. Pre správnu funkčnosť odvodnenia pergoly vyžaduje model inštaláciu so 7 stupňovým sklonom strechy.

Pergola Avangarde
Sneh

Model Avantgarde dokáže zabezpečiť aj ochranu pred snehom, avšak pri väčšej snehovej pokrývke hrozí riziko roztrhnutia kanvasu. Je preto nevyhnutné pergolu pri silnom snežení zatiahnuť, alebo terasu pre celoročné využitie vyhrievať.

Pergola Avangarde
Vietor

Pergola Avantgarde sa vďaka svojej robustnej konštrukcii vyznačuje extrémnou odolnosťou voči silnému vetru. Výrobca testoval model vo vetre do 117 km/h.

Pergola Avangarde
Svetlo

Pergolu je možné doplniť o integrované led osvetlenie, ktoré je rovnako ako motor pergoly, ovládané diaľkovým ovládaním.

Elektrický

Posuvný systém pergoly je poháňaný elektromotorom Somfy. Ovládaný je diaľkovým ovládaním. Model je jednoducho integrovateľný so smart-home systémami.

Pergola Avangarde
Farby

Farba konštrukcie je voliteľná zo vzorkovníka RAL. Farba PVC kanvasu je štandardne voliteľná z dvoch základných farieb - šedej a vanilkovej. Za príplatok je možné vybrať ktorúkoľvek farbu z ponuky výrobcu kanvasu Serge Ferrari.

Detail

Pergola Avangarde

Pergolu je možné doplniť o externé rolety, napr. iZipscreen, vhodné pre bočné tienenie pred slnkom, dažďom, vetrom, ale aj pre vytvorenie väčšieho súkromia.

Pergolu je možné doplniť posuvným skleným systémom VG17 alebo panoraview, a takto ju premeniť na zimnú záhradu.

Ďalšie informácie