Parametre

Plachty Tatu Sails vychádzajú z filozofie jachtingu. Produkt pozostáva z pevného kanvasu a oceľových lán napnínajúcich plachtu do požadovaného tvaru. Výhodou je možnosť uchytenia priamo do budovy. Do detailu prepracované tienenie využíva materiály nemeckého výrobcu Mehler. Výborne sa hodí k menším rodinným domom, ako aj na terasy bytových domov,či kaviarní, kde využitie klasického zastrešenia nie je vždy možné.

Tatu Sails
Slnko

Odolná plachta vám zabezpečí ochranu pred pálivými lúčmi slnka a rolovací mechanizmus vám kedykoľvek umožní si terasu opať prežiariť slnkom.

Manuálny

Plachty Tatu Sails majú výhradne manuálny rolovací mechanizmus, ktorý využíva komponenty a princípy pre rolovanie plachty, aké nájdeme na jachtách. Oproti elektrickým systém, umožňuje manuálny systém plachtu lepšie napnúť a je obľúbený najmä u fanúšikov jachtingu.

Tatu Sails
Farby

Konštrukcia systému plachiet Tatu Sails je vyrobená z nereze. Farba plachty je voliteľná z ponuky výrobcu Mehler.

Detail

Tatu Sails

Plachty Tatu Sails sú krásným dizajnovým prvkom. Okrem slnka dokážu ochrániť aj pred slabším dažďom. Vo všeobecnosti však nie sú vhodné ako ochrana proti dažďu či snehu. Ak sa práve nevyužívajú na tienenie, je vhodné, ich ponechať zrolované. V prípade, že hľadáte riešenie pre zastrešenie počas celého roka, je lepšie uvažovať nad pergolou.