Parametre

Vonkajšie tieniace rolety s prepracovaným systémom vedenia kanvasu (polyesterové vlákno s nanesenou vrstvou PVC) v bočných profiloch s vysokou odolnosťou proti vetru. Ich hlavnou úlohou je tieniaca funkcia.

iZipscreen vám zaručene predĺži pobyt vonku a vašu terasu zmení na útulnú vonkajšiu izbu, ktorá vás bude dokonale chániť pred bočnými nárazmi dažďa, vetra, pred nepríjemným hmyzom, či pohľadmi zvedavých susedov.

iZipscreen je vynikajúci funkčný a zároveň dizajnový doplnok k vašej pergole.

iZipscreen
Slnko

Odolný kanvas vám zabezpečí ochranu pred pálivými lúčmi slnka. Na výber sú rôzne typy kanvasu, líšiace sa najmä priepustnosťou svetla. Záleží len na vašom výbere a preferenciách. Posuvný zaťahovací mechanizmus vám kedykoľvek umožní si terasu či interiér opäť prežiariť slnkom.

iZipscreen
Dážď

Vodeodolný kanvas zabezpečí spoľahlivú ochranu pred dažďom. Voda steká po povrchu a celková vlhkosť sa nedostáva do štruktúry kanvasu, ako to býva pri klasických plachtách a markízach.

iZipscreen
Sneh

Systém je odolný aj voči sneženiu. Obmedzením môže byť prípadný ľad vytvorený na povrchu kanvasu. Vtedy je potrebné nechať ľad rozpustiť, a systém je opäť bez akýchkoľvek problémov plne funkčný.

iZipscreen
Vietor

Systém sa vďaka svojej sofistikovanej konštrukcii vyznačuje extrémnou odolnosťou voči silnému vetru, pričom zostáva veľmi tichý. Kanvas je po krajoch zvarený so zipom a ten je vedený v profiloch, takže aj pri silnom vetre zostávajú rolety tiché a odolné.

iZipscreen
Elektrický

Roleta je poháňaná elektromotorom Somfy, ovládaným diaľkovým ovládaním. Model je integrovateľný so smart-home systémami.

Farby

Farba konštrukcie je voliteľná zo vzorkovníka RAL. Farba PVC kanvasu je voliteľná podľa aktuálneho vzorkovníka. Za príplatok je možné vybrať ktorúkoľvek farbu z ponuky výrobcu kanvasu Serge Ferrari.

Ďalšie informácie