O spoločnosti

Kto sme

Sme špecialisti na zastrešenie terás a tienenie. Naše prvé zastrešenie terasy sme realizovali pre Hotel Empire v Trnave. Nasledujúce mesiace priniesli niekoľko ďalších realizácií, s ktorými sme v tejto práci objavili našu veľkú záľubu. Povzbudený spokojnosťou našich klientov sme sa rozhodli zastrešeniu a tieneniu terás venovať naplno a založili sme spoločnosť pekneterasy.sk s.r.o.

Máme prehľad na trhu. Vďaka predchádzajúcemu dlhoročnému pôsobeniu v oblasti nákupu pre automobilový priemysel máme bohaté skúsenosti s vyhľadávaním dodávateľov, posudzovaním kvality výrobkov, spracovania a technických riešení. Baví nás chodiť po výstavách a veľtrhoch po celom svete a stretávať sa s našimi dodávateľmi priamo v ich výrobných halách. To nám umožňuje vybrať pre vás tie najlepšie produkty za dostupnú cenu.

Bavia nás realizácie. Sme perfekcionisti. Radi sa vyhráme s návrhom, technickými riešeniami a detailom. Spolupráca s viacerými dodávateľmi a náš podrobný prehľad v ich ponuke nám umožňuje vybrať optimálne riešenie pre špecifické požiadavky našich klientov. Do realizácii sa púšťame iba ak vieme zaručiť stopercentnú kvalitu a dlhodobú spokojnosť zákazníka.

 

Čo poskytujeme

  • na mieru vyrobené exkluzívne zastrešenie terás pre rodinné domy, hotely, reštaurácie
  • rôzne formy tienenia, najmä externé rolety, žalúzie a slnolamy
  • komplexné služby od projektu, cez zameranie až po montáž
  • záručný a pozáručný servis a údržbu

 

Výhradné zastúpenie

Sme jediným a výhradným importérom zastrešenia terás a tienenia pre spoločností Pergola, Tensaform a Metaform na Slovensku.

 

Partner

Pokiaľ pre svoju terasu hľadáte drevo odporúčame nášho partnera woodfinder.sk

nákup dreva priamo z píl