Parametre

Sunparadise ViewGlass je ľahký, bezrámový plne posuvný sklený systém poskytujúci neobmedzené výhľady. ViewGlass sa pre svoju jednoduchosť a čistý dizajn hodí prakticky ku každej budove.

Sunparadise ViewGlass
Teplota

Sklený systém ViewGlass, využívajúci plne glazované sklo, sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči akémukoľvek poškodeniu. Sklo chráni vašu terasu alebo balkón pred nepriaznivým vplyvom počasia, pričom zabezpečuje plnohodnotný a ničím nerušený výhľad . Systém je možné doplniť o jemné štetinky, ktoré zatesnia jednotlivé diely a obmedzia prietok vzduchu a prípadného prachu medzi panelmi.

Kedže systém ViewGlass využíva iba jednovrtsvové sklo, nie je vhodný pre uzatváranie priestorov, kde sa predpokladá celoročné využite a vykurovanie počas zimy.

Sunparadise ViewGlass
Modularita

Systém ViewGlass má vysokú modularitu a je možné ho flexibilne prispôsobiť zvolenému priestoru a požiadavkám klienta. Sytém vychádza z 2 až 6 koľajnicovej vodiacej lišty, ktorú je moźné zapustiť do podlahy. Na vodiacu lištu sa pridávajú sklené panely až do váhy 70 kg a maximálnej výšky 260 cm. Systém je možné dovybaviť kovaním a zamykacím systémom s možnosťou otvárania zo strany alebo zo stredu. Systém je ďalej možné dovybaviť aretovaním, ktoré zamedzí aby sa panel dostal do neželanej polohy.

Sunparadise ViewGlass
Farby

Vodiace a kotviace lišty systému ViewGlass je možné vyhotoviť v ktorejkoľvek farbe zo vzorkovníka RAL. Výrobca ponúka 14 štandardných farieb, ostatné farby sú za príplatok. Pri mnohých inštaláciách je však možné vodiace a kotviace lišty skoro úplne zapustiť a človek farbu týchto komponentov prakticky nevníma.

Detail

Sunparadise ViewGlass

Systém je možné využiť na terasách a balkónoch, výborne sa hodí k pergolám, ale aj na uzavretie už existujúceho priestoru.

Ďalšie informácie