Parametre

Do detailu premyslená sťahovacia pergola kombinuje spoľahlivú ochranu pred slnkom, dažďom a vetrom s možnosťou otvorenej strechy. Model Magna poskytuje klientovi širokú variabilitu vyhotovenia podľa vlastného výberu.

Metaform Magna
Slnko

Odolný kanvas z PVC vám zabezpečí ochranu pred silnými slnečnými lúčmi počas horúcich letných mesiacov. Posuvný zaťahovací mechanizmus vám kedykoľvek umožní si terasu a interiér prežiariť slnkom.

Metaform Magna
Dážď

Nepremokavý kanvas zabezpečuje spoľahlivú ochranu pred dažďom a integrovaný systém odvedie vodu na trávnik alebo do kanalizácie. Pre správnu funkčnosť vyžaduje model inštaláciu so 7 a viac stupňovým sklonom strechy.

Metaform Magna
Sneh

Model Magna dokáže zabezpečiť aj ochranu pred snehom, no jeho primárnou úlohou je ochrana pred slnkom a dažďom.

Metaform Magna
Vietor

Tento model odoláva bez problémov sile vetra do 70 km/h.

Metaform Magna
Svetlo

Pergolu je možné doplniť o integrované led osvetlenie. V jednom z dvoch vyhotovení, so šírkou svetelného uhla 60 alebo 150 stupňov, so studeným alebo teplým bielym svetlom.

Metaform Magna
Elektrický

Posuvný systém pergoly je poháňaný elektromotorom Somfy, ovládaným diaľkovým ovládaním. Model je jednoducho integrovateľný so smart-home systémami.

Metaform Magna
Farby

Farba konštrukcie je voliteľná zo vzorkovníka RAL. Štandardné farby konštrukcie sú biela (RAL 9016), béžová (RAL 1013) a hnedá caravan (RAL 521). Štandardné farby PVC kanvasu sú biela (RAL 9016), béžová (RAL 1013), hnedá (RAL 1019), modrá (RAL 5024) a šedá (RAL 9018). Ďalšie farby sú za príplatok.

Detail

Metaform Magna

Pergolu Magna je možné doplniť o externé rolety, napr. iZipscreen, vhodné pre bočné tienenie pred slnkom, dažďom, vetrom, ale aj pre vytvorenie súkromia.

Pergolu Magna je možné doplniť posuvným skleným systémom VG17 alebo panoraview, a takto ju premeniť na zimnú záhradu.

Ďalšie informácie